Jak przygotować się do Sesji Świątecznej?

Sesję Świąteczne to wspaniała pamiątka, a Nasze scenerię przygotowane będą w kolorach ciemnych i jasnych.

W co się ubrać?

Proponujemy zabrać ze sobą rzeczy kojarzące się z zimową porą, wspaniałe są swetry i proste dżinsowe spodnie lub jak wolicie bardziej eleganckie stroje. Polecamy sukienki oraz koszule, klasyka zawsze pasuje do takich sesji. Ważne żeby zrezygnować z jaskrawych, mocno widocznych nadruków na ubraniach.

Jest czas na przebranie się na pewno raz jednak nie jest to konieczne. Dla swojej pociechy możecie zabrać przebrania, ale dużo zależy od tego jak będzie współpracować, dlatego 1-2 stylizację wystarczą. Ze względu na ograniczony czas przyjedźcie już ubrani.

Dla Naszych modeli

Posiadamy przebranka dla modeli od 6msc do 2 lat, jednak zawsze polecamy przygotowanie własnych. Tak, aby od samego początku wykorzystać produktywnie cały czas sesji.

Przekąski

Jeśli wiesz, że nagrody będą konieczne, warto je dać po ukończeniu sesji a nie w trakcie. Jeśli to będą przekąski z czekolady mogą pobrudzić ubrania, a przeżuwanie podczas sesji przeszkadza w łapaniu szczerych uśmiechów.

Wspólne zdjęcie z rodzicami

Jak najbardziej. Wspólne zdjęcie są uwzględnione w cenie sesji. Posiadamy duże tła i sceneria na których się pomieścicie. Podczas jednej sesji świątecznej robimy zdjęcia tylko dla jednej rodziny. (2 dorosłych + dzieci)

Adres studio

Ul. Poprzeczna 1 Jastkowice. Jesteśmy oznaczeni na mapach Google. Link do Naszego adresu poniżej:

https://goo.gl/maps/REeaLJxyemiRsEF48

Rozliczenie

Rozliczamy się podczas sesji, gotówką nie posiadamy żadnych czytników. Dzięki temu bardzo szybko będziemy w stanie wysłać Wam zdjęcia w małym formacie z logotypem do wyboru Twoich 10 zdjęć w pełnej rozdzielczości 5000x5000px 240dpi (nadające się do wydruku).

Krok po kroku

Tworzymy sesję, podczas której się rozliczamy za podstawę 10 zdjęć. W kolejnym kroku wysyłamy Ci link do wszystkich zdjęć w rozdzielczość 1024×1024 72dpi, czyli małych plików z logotypem. Ty wybierasz, które zdjęcia najbardziej Ci się podobają i wysyłasz Nam numery zdjęć. Te zdjęcia wysyłamy Ci w kolejnym linku już w formacie 5000x5000piks 240dpi czyli dużych plikach. Jest opcja zakupu dodatkowego ujęcia 15zł od zdjęcia bądź wszystkich ujęć 150zł. Do zakupu wszystkich ujęć (dodatkowo płatne 150zł) jako prezent od Nas otrzymujecie wydruk 15 zdjęć w formacie 15x21cm.

Możliwe Dodatki

Odbitka w formacie 10x15cm – 1zł

Odbitka w formacie 15x21cm – 2zł

Fotoksiążka 20x30cm – 100zł

Zestaw 5 kartek świątecznych – 30zł

O dodatkach decydujemy się po wykonanych sesjach zdjęciowych.

Zdjęcia poniżej pochodzą z zeszłego roku 2020, w tym roku będą nowe unikatowe scenerię oraz akcesoria.

Leave a Reply

Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.